Kurs Muzykoterapia Grupowa i Indywidualna w Praktyce

Kurs Muzykoterapia Grupowa i Indywidualna w Praktyce Kurs Muzykoterapia Grupowa i Indywidualna w Praktyce

Kurs dedykowany pedagogom, animatorom, terapeutom, rodzicom dzieci z trudnościami, oraz wszystkim, którzy chcą zgłębić techniki relaksu poprzez muzykę.

Celem kursu jest zdobycie wiedzy teoretycznej i praktycznej w zakresie muzykoterapii oraz dostarczenie podstawowych zasad pracy terapeutycznej. Uczestnik kursu pozna różne metody pracy zaczerpnięte z różnych dziedzin sztuki, z których korzysta się w terapiach zajęciowych.

Od uczestników NIE wymagamy umiejętności gry na żadnym instrumencie oraz znajomości nut.

Kurs weekendowy 16 godzin 22-23 kwietnia. cena 590 zł za osobę.

Szkolenie kończy się egzaminem wewnętrznym i uzyskaniem zaświadczenia.

terapia-zajęciowa
Kurs muzykoterapii z wykorzystaniem mis tybetańskich