Regionalne Centrum Walidacji Egzaminowania i Certyfikacji we Wrocławiu w ramach Systemu Certyfikacji Kwalifikacji KCA zapewnia wysoką jakość, trafność i rzetelność realizowanych procesów walidacji i certyfikacji, prowadzących do formalnego potwierdzenia kompetencji i nadawania kwalifikacji w obszarze określonych dla danej kwalifikacji efektów uczenia się niezależnie od metody jaką zostały one nabyte przez kandydata. 

Oferta RCWEiC we Wrocławiu skierowana jest do firm szkoleniowych i indywidualnych klientów zainteresowanych potwierdzeniem i certyfikacją kwalifikacji zawodowych. Zakłada również potwierdzenie kompetencji zawodowych nabywanych przez uczniów techników zawodowych oraz szkół branżowych.

Mogą skorzystać z niej  zarówno obywatele Polski, jak również obcokrajowcy, pragnący formalnie potwierdzić swoje kwalifikacje i uzyskać rozpoznawalny certyfikat.

Więcej informacji na temat działania RCWEiC  we Wrocławiu można uzyskać w zakładce Proces Certyfikacji i Proces Walidacji lub bezpośrednio kontaktując się z Menedżerem Regionalnego Centrum Walidacji Egzaminowania i Certyfikacji we Wrocławiu Beatą Ziółkowską pod numerem telefonu 71 372 32 14  lub mailem wroclaw@kca.edu.pl. 

Dostęp do szerszej informacji na temat działania Systemu Certyfikacji Kwalifikacji KCA jest możliwy również na stronie internetowej www.kca.edu.pl.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.