Kim jesteśmy

Jesteśmy firmą edukacyjną o ugruntowanej pozycji na rynku. Swoim zasięgiem obejmujemy teren Dolnego Śląska, gdzie posiadamy 12 nowoczesnych ośrodków szkoleniowych. Nasze doświadczenie w podnoszeniu kwalifikacji sięga ponad 70 lat. Naszą misją jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych naszych klientów.

Nasza Oferta

Dzięki doświadczeniu naszych pracowników i współpracy z najlepszymi trenerami, oferujemy wysokiej jakości kursy zawodowe i szkolenia w bardzo atrakcyjnych cenach. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie, począwszy od indywidualnych klientów po działy szkoleń nowoczesnych firm i instytucji.

Dolnośląski Zakład
Doskonalenia Zawodowego