Dolnośląski Zakład Doskonalenia Zawodowego we Wrocławiu pragnie poinformować, iż w dniach 17-18 stycznia odbył się w Krajowym Centrum Akredytacji audyt certyfikacyjny ISO 9001:2015. Po pozytywnej weryfikacji dokumentów, standardów i procedur KCA otrzymało rekomendację audytora do udzielania certyfikacji przez instytucję certyfikującą – TÜV Rheinland.

KCA otrzyma certyfikat potwierdzający wysoką jakość świadczonych usług, co pozwoli wzbogacić ofertę walidacji i certyfikacji Regionalnych Centrów Walidacji Egzaminowania i Certyfikacji, w tym działającego przy DZDZ Oddział I we Wrocławiu RCWEIC.

Zapraszamy do współpracy firmy szkoleniowe oraz Klientów indywidualnych zgłaszających potrzebę potwierdzania i certyfikowania umiejętności i kwalifikacji w Regionalnym Centrum Walidacji, Egzaminowania i Certyfikacji we Wrocławiu.

Informacji udziela:

Menedżer RCWEiC Wrocław – Beata Ziółkowska